HISTORIE FIRMY OREN

Firma OREN s.r.o. je typickým představitelem české rodinné firmy, založené na počátku 90. let. Touha být svým pánem a nadšení z budování „čehosi svého“ nás v roce 1994 vedly k otevření malého krámku s elektronářadím.

Na vratkých základech tvořených skromnými finančními zdroji a minimálními zkušenostmi jsme začali budovat vztahy s dodavateli i zákaznickou síť.

Díky přímému dovozu zboží ze zahraničí se nám dařilo rozvíjet nejen lokální maloobchodní prodej, ale i prodej velkoobchodní.

Přelom tisíciletí, spojený s nástupem zahraničních hobbymarketů na český trh, byl pro náš další vývoj klíčový. Uvědomili jsme si, že chceme-li být vůči této konkurenci úspěšní, musíme své síly zaměřit jedním směrem. Rozhodli jsme se proto opustit oblast obchodu s nářadím a koncentrovat se na – do té doby poměrně nevýznamnou část našeho dosavadního sortimentu – vrtací nástroje.

Vrtací nástroje OREN jako ucelený sortiment zahrnující v sobě jak nástroje pro domácí kutily, tak pro profesionální použití, jsme našim zákazníkům nabídli poprvé v roce 2002. Od té doby svou nabídku neustále rozšiřujeme.

faq

SOUČASNOST FIRMY OREN

Nově zrekonstruované kancelářské a skladové prostory, uvedené do provozu na začátku roku 2019, nám poskytují prostor potřebný k technickému a procesnímu zdokonalování logistiky.

Dostatečně velké a našim potřebám na míru šité zázemí společně s výchovou a vzděláváním zaměstnanců jsou pilíře, na kterých stojí další rozvoj naší firmy směřující k dalšímu zlepšování služeb, které v rámci dodávek zboží zákazníkům poskytujeme.

Jsme hrdí na to, že výsledkem našeho každodenního úsilí je sice pozvolné, ale vytrvalé posilování firmy i jejího postavení na trhu.