Současnost

Míříme vysoko ale stojíme oběma nohama na zemi

Za 25 let své existence jsme o něco povyrostli. Dnes je náš O R E N tým tvořen zhruba dvěma desítkami šikovných a pracovitých lidí. Patříme svou velikostí a obratem mezi malé firmy. Přesto se snažíme, abychom svou práci zvládali s největší profesionalitou.

Jsme hrdí na to, že výsledkem našeho každodenního úsilí je sice pozvolné, ale vytrvalé posilování firmy i jejího postavení na trhu.

Díky široké síti obchodních partnerů ¬ obchodníků s elektronářadím, železářů i dalších specializovaných prodejců se dnes s nástroji O R E N můžete setkat po celé České republice, ale také na Slovensku, v Německu a v dalších evropských zemích.

Nově zrekonstruované kancelářské a skladové prostory, uvedené do provozu na začátku roku 2019, nám poskytují prostor potřebný k technickému a procesnímu zdokonalování logistiky. Dostatečně velké a našim potřebám na míru šité zázemí společně s výchovou a vzděláváním zaměstnanců jsou pilíře, na kterých stojí další rozvoj naší firmy směřující k dalšímu zlepšování služeb, které v rámci dodávek zboží zákazníkům poskytujeme.

OREN s.r.o.,
Droužkovická 324, 431 41 Údlice, zobrazit na mapě
Tel.: +420 474 667 092-3 / Fax: +420 474 683 587 /
Mobil: +420 602 488 250 / E-mail: info@oren.cz