Vážení zákazníci,
z důvodu vyhlášení nouzového stavu bylo dočasně uzavřeno výdejní místo na adrese:
Droužkovická 354, Údlice

Provoz e-shopu a zasílání zboží prostřednictvím balíkové služby i nadále funguje.
Telefonické vyřizování objednávek a žádostí je možné v pondělí - pátek v době od 7:30 do 16:00 hodin.

Upozorňujeme: Pro osobní odběr objednávek nás prosím předem kontaktujte na telefoním čísle 602 488 250. V zájmu zjednodušení a zvýšení bezpečnosti předání zásilky doporučujeme provést platbu kartou či bankovním převodem již při odeslání objednávky.

Historie

Od vrtaček k vrtákům

Firma O R E N s.r.o. je typickým představitelem české rodinné firmy, založené na počátku 90. let. Touha být svým pánem a nadšení z budování „čehosi svého“ nás v roce 1994 vedly k otevření malého krámku s elektronářadím.

Na vratkých základech tvořených skromnými finančními zdroji a minimálními zkušenostmi jsme začali budovat vztahy s dodavateli i zákaznickou síť. Díky přímému dovozu zboží ze zahraničí se nám dařilo rozvíjet nejen lokální maloobchodní prodej, ale i prodej velkoobchodní.

Přelom tisíciletí, spojený s nástupem zahraničních hobbymarketů na český trh, byl pro náš další vývoj klíčový. Uvědomili jsme si, že chceme-li být vůči této konkurenci úspěšní, musíme své síly zaměřit jedním směrem. Rozhodli jsme se proto opustit oblast obchodu s nářadím a koncentrovat se na – do té doby poměrně nevýznamnou část našeho dosavadního sortimentu – vrtací nástroje.

Vrtací nástroje O R E N jako ucelený sortiment zahrnující v sobě jak nástroje pro domácí kutily, tak pro profesionální použití, jsme našim zákazníkům nabídli poprvé v roce 2002. Od té doby svou nabídku neustále rozšiřujeme.

OREN s.r.o.,
Droužkovická 324, 431 41 Údlice, zobrazit na mapě
Tel.: +420 474 667 092-3 / Fax: +420 474 683 587 /
Mobil: +420 602 488 250 / E-mail: info@oren.cz